Táborové léto

Pojďte s námi nahlédnout, jaké bylo táborové léto 2022 s DDM Sluníčko Otrokovice.
Těšit se můžete na fotky a nejrůznější táborové rekvizity. Výstava bude probíhat na Otorkovické Besedě každý všední den od 8:00 do 17:00 hodin a v době konání kulturnách akcí o víkendech. Vstup zdarma.

V rámci akce pořádané příspěvkovou organizací DDM Sluníčko Otrokovice, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. V případě vzniklého problému se zveřejněním kontaktujte hlavního pořadatele akce, případně pověřence na e-mailu poverenec.oou@ddmslunicko.cz. Příspěvková organizace DDM Sluníčko Otrokovice nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

• Kód

• Název