Jak se přihlásit do kroužku

Pro přihlášení do kroužku, na akce, tábory je nutno založit si účet v Klientském centru. Do klientského centra se dostanete odkazem na naší webové stránce (horní lišta vpravo nahoře) nebo u vámi vybraného kroužku, akce nebo tábora.


Pro koho je klientské centrum určeno:

  • pro rodiče

  • pro účastníky

Co lze v klientském centru vykonávat:

  • přihlašovat sebe, své děti na kroužky, akce a tábory

  • zadávat nové členy do databáze

  • měnit údaje u stávajících členů

  • kontrolovat zpracování přihlášek (jejich momentální stav)

  • kontrolovat platby či nezaplacené položky

KROK 1: JAK NA TO - REGISTRACE V KLIENTSKÉM CENTRU
 

V jednoduchém formuláři pro registraci uživatele vyplňte svůj platný email, heslo, které si vymyslíte, jméno a příjmení. Poté vám na váš email přijde zpráva s tzv. validačním odkazem - tím potvrdíte, že daná emailová adresa je skutečně vaše. Nyní jste již zaregistrováni v našem online centru a můžete pokračovat v dalších krocích. Pokud Vám email nedorazí, zkontrolujte si ve Vašem emailu Nevyžádanou poštu.

 

KROK 2: VÝBĚR KROUŽKU / AKCE / TÁBORA PRO PŘIHLÁŠENÍ

V menu vyberte položku kroužky, akce nebo tábory. Zobrazí se vám výběr všech činností, na které je možné se přihlásit online. Výběr můžete zúžit pomocí filtru v pravé části obrazovky podle zaměření, dne či místa konání. Kliknutím na pole s kroužkem se zobrazí detailní informace o něm a níže tlačítko "Přihlásit". Poté zvolte možnost "Nový účastník" nebo některého z již registrovaných účastníků spojeným s vaším účtem. Pod jedním klientským účtem může být vedeno i několik účastníků (např. děti, rodiče, členové jedné domácnosti atd.)
 
KROK 3: PŘIHLÁŠKA

Nyní už zadáváte PŘEDBĚŽNOU přihlášku do kroužku. Vyberte, zda bude vaše dítě po skončení kroužku odcházet samostatně, nebo v doprovodu (platí pro děti). Vyplňte odpovídající typ školy (případně podle okolností mimoškolní dítě či nestudující dospělý) a vyberte, zda chcete platit na pololetí nebo na celý rok (u kroužků pro dospělé lze platit jen celoročně), u akcí vyberte z možností. V dalším kroku se zobrazí osobní a kontaktní údaje, které vyplňte či zaktualizujte. Některé jsou povinné, jiné mohou být nepřístupné. Závisí to na typu školy a věku účastníka, a také typu činností, na které se hlásíte. V dalším kroku vás prosíme o udělení souhlasů se zpracováním údajů, jsou-li potřebné. Také zde můžete přihlášku doplnit stručnou poznámkou (uvidíte ji potom ve formuláři přihlášky). Nakonec prosíme o potvrzení seznámení s podmínkami účasti. 
Kliknutím na tlačítko "Přihlásit" odešlete celou přihlášku do našeho systému. Na úvodní obrazovce (menu Úvod) najdete přehled všech takto zadaných přihlášek a také stav jejich úhrad.
Vezměte prosím na vědomí, že proces online přihlašování zakládá pouze předběžnou přihlášku, kterou vám musíme následně potvrdit. Prosíme, neplaťte předem! Po potvrzení přihlášky dostanete emailem informaci o schválení a také vygenerování přihlášky ke stažení a podepsání. Současně obdržíte pokyny k úhradě, teprve poté ji proveďte.

KROK 4: PLATBA

Zaplatit můžete bankovním převodem podle bankovních údajů na přihlášce. Při platbě na účet je bezpodmínečně nutné dodržet správný variabilní symbol - v opačném případě nebude platba spárovaná s vaší přihláškou a budeme vás považovat za dlužníky!

Pro přihlášení do Klientského centra Vám v případě potřeby budou k dispozici pedagogové na jednotlivých střediscích DDM Sluníčko.